Amarda Toska – видео

"Këndi i së vërtetës" - Amarda Toska "E Diell", 2 qershor 2019

Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla E ftuar: Amarda Toska Rubrika: Ervin Kurti Për ...

Sjellja Bonton, Amarda Toska

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email ...

Muli-Dhimo - “Lokali zemra” - feat. Amarda Toska, Eneda Tarifa, Xhemi Shehu, Ylber Bardhi

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ...

Sfida e kërcimit, Amarda Toska dhe Era Rusi, Shiko kush LUAN, 28 Shtator 2019,Entertainment Show

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar:Era Rusi, Andi Lila, Lumi B, Renato ...

Xing me Ermalin/ Pamjet e takimit te pare te Joelit me motren e sapolindur

Ata janë të dy moderatorë dhe shumë të njohur për publikun shqiptaroderatorët. Lajmet për ta përbëjnë gjithnjë interes, por edhe ...

Xing me Ermalin - Amarda Toska - Emisioni 15 - Sezoni 3! (29 dhjetor 2018)

www.tvklan.al Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.

Duplex - Amarda Toska ne Duplex (06 prill 2019)

www.tvklan.al Emision LIVE nga Turjan Hysko.

Ne kurthin e Piter Pan - Amarda Toska! (Sezoni 2)

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.

Amarda Toska & Ermal Mamaqi (Ami Event) at Startup Grind Tirana

Startup Grind Tirana presents Amarda Toska & Ermal Mamaqi, founders of Ami Event. Amarda and Ermal discuss on the ...

Xing me Ermalin/ Ami dhuron spektakel, hyn ne studio duke kercyer

Puntata e sotme e emisionit “Xing me Ermalin” është padyshim më specialja. Drejtuesi i emisionit, Ermal Mamaqi ka zgjedhur ta ...

Dita Ime - Amarda Toska - 5 Dhjetor 2013 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/ditaime https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Me ...

Jo vetem mode/ Amarda Toska flet per here te pare per shtatzenine (17.02.2018)

Moderatorja e njohur Amarda Toska dhe aktori Ermal Mamaqi janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Edhe pse muajve të ...

Tek Une 03062017 - Amarda Toska

IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial ...

Amarda Toska & Ermal Mamaqi (Ami Event) at Startup Grind Tirana - Highlights

Startup Grind Tirana presents Amarda Toska & Ermal Mamaqi, founders of Ami Event. Amarda and Ermal discuss on the ...

Oktapod - Intervista ne Kub | Amarda Toska - 9 Tetor 2015 - Vizion Plus - Variety Show

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV ...

Ami befason Ermalin me hyrjen e saj ne studio

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email ...

Portokalli, 5 Nentor 2006 - Agron Llakaj & Amarda Toska (Hyrja)

Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit ...

Случайные видео:

© 2020 | Главная | Обратная связь