Agnesa Vuthaj – видео

Një ditë me Agnesa Vuthaj

Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...

Apartamenti 2xl - Agnesa Vuthaj ne Apartamentin 2xl (09.03.2014)

Web: http://www.tring.tv/Apartamenti2xl/ Youtube: http://www.apartamenti2xl.tv Facebook: http://www.facebook.com/TringDigital ...

Ftesë në 5, Agnesa Vuthaj, plot hijeshi dhe provokuese në fotot e fundit, 16 Tetor 2019, Pjesa 1

Tema: Agnesa Vuthaj flet për fotosesionin e saj të fundit. Nga hijeshia tek momentet “provokuese”, ajo njxerr në pah ...

Kë zgjedh Agnesa Vuthaj?! - MIRAGE - 25.10.2019

Gazetar: Butrint Pasjaqa Kameraman: Ideal Muhaxhiri Montazha: Arbër Dinarama

1 Kafe prej Shpisë - Agnesa Vuthaj 29.03.2020

rtv21.tv #1kafeprejshpise #AgnesaVuthaj #radiotelevision21

Vizioni i pasdites-Agnesa Vuthaj zbulon vështirësinë më të madhe në karantinë: ”Nuk e takova dot...”

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/VizionPlusTv https://twitter.com/VizionPlusTV ...

Agnesa Vuthaj gjen defektin te vetja, ky është tipari që e ka lënë pa partner…

Bukuroshja kosovare, Agnesa Vuthaj, ishte e ftuara e Bieta Sulos në “Ftesë në 5”, për të folur rreth fotosesionit më të ...

Wake Up/ Agnesa Vuthaj: Karantina më frymëzoi për linjën time të veshjeve

Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte në një lidhje skype modelja dhe sipërmarrësja e modës, Agnesa Vuthaj e cila tregoi se dy ...

Agnesa Vuthaj sqaron marrëdhënien e saj me biznesmenin

Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj në çdo paraqitje të saj ka tërhequr vëmendjen me look-un dhe pamjen e saj të kuruar në detaje ...

Rudina - Agnesa Vuthaj flet per rrugetimin si Miss dhe familjen e saj! (19 mars 2019)

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ajo është një nga Miss-et që do të mbahet ...

Çitja pikën: Agnesa Vuthaj

Gazetar: Artan Telaku Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili

50 pyetje me Agnesa Vuthaj

Gazetare: Maki Bajrami Kamera: Dardan Fetahu Montazhi: Dren Spahiu

10 GJERAT QE NUK I KENI DITUR PER AGNESA VUTHAJ

Ndiqni PRIVE: Web: http://prive.al/ FB: https://www.facebook.com/PriveTVShow Twitter: https://twitter.com/PriveKlanKosova ...

60 SEKONDA INTERVISTE AGNESA VUTHAJ

http://www.facebook.com/pages/Prive-KlanKosova/168680279851281 Vizioni: http://www.prive.al/

Pasdite ne TCH, Agnesa Vuthaj, 25 Janar 2018, Pjesa 1

Tema: Agnesa Vuthaj Ish-Miss dhe dizenjuese mode. - Ish-miss Albania Agnesa Vuthaj në një rrëfim për të gjitha kurorat e ...

Agnesa Vuthaj gati për ti thënë ”Po” fatlumit, por ka një kusht!

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: ...

Ne kurthin e Piter Pan - Agnesa Vuthaj!

https://www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.

Agnesa Vuthaj: Nuk besoj në martesë dhe moshë! MIRAGE - 20.09.2019

Gazetar: Butrint Pasjaqa Kameraman: Ideal Muhaxhiri Montazha: Arbër Dinarama

Случайные видео:

© 2020 | Главная | Обратная связь